SON KULLANICI ÇÖZÜMLERİ

Klasik anti virüs korumasının ötesinde bulunan çoklu korumaya imkan tanımakta olan endpoint protection teknolojisi hızla gelişmekte ve bu sayede kullanıcılara sunmakta olduğu çeşitli koruma ve de takip modülleri ile zamandan tasarruf edilmesini ve de bilgi teknolojileri güvenlik yönetimi karmaşıklığının azaltılmasını sağlayabilmektedir.

Son kullanıcı bilgisayarlarında bulunan güvenlik için antivirüs yazılımlarının yeterli oldukları algısı yerleşik bir hal almış durumdadır. Fakat güvenlik tehditlerinin çeşitliliği artmakta ve karmaşıklaşmakta iken bu tehditlerin hızlı bir biçimde şekil değiştirme yetenekleri güvenlik çözümlerini geçersiz kılmakta ve yalnızca antivirüs çözümleri beklentilere karşılık veremez duruma gelmiştir. Antivirüs yazılımlarının yanı sıra, güvenlik duvarı, IPS, uygulama ve de cihaz kontrolü ve de cihaz izleme gibi çözümlerin gerekliliği ve bu doğrultuda son kullanıcıyı çoklu olan tehditlere karşı koruma noktasında bulunan ihtiyaç nedeni ile endpoint protection teknolojisi ortaya çıkmış bulunmaktadır.

Kurumların, çok katmanlı olan savunma uygulamalarından yararlanmak, hem bugünün hem de yarının potansiyel tehditklerine karşı koruma sağlayabilme ve de son kullanıcı tarafında bulunmakta olan güvenlik açıklarını minimize edebilmek amacı ile endpoint protection teknolojisini muhakkak incelemeleri gerekmektedir.

Öyle ki, kötü amaçlı yazılımlardan koruma, gerçek zamanlı koruma, anti spyware, şifreleme, uygulama ve de cihaz kontrolü, davranış izleme, web tehditlerine karşı koruma, veri kaybını önleme, tarayıcı saldırılarına karşı koruma, ağ ve kullanıcı tabanlı saldırıları önleme ve çok daha fazlasını içermekte olan birden fazla koruma kalkanı elde edebilmeye imkan vermekte olan endpoint protection teknolojisi, son kullanıcının güvenlik noktasında farkında olmadan yapmakta olabileceği hataların da önüne geçebilmesi mümkün olabilecek proaktif bir çözümdür.

ERY Bilişim müşterilerine son kullanıcı çözümleri alanında uzman bir ekip ile hizmet vermektedir.

Son Kullanıcı Çözümleri

Bizi Takip Edin

tr_TRTR