HAKKIMIZDA

ERY Bilişim, günümüzün yoğun rekabet koşullarında sürekli bir değişim süreci yaşayan ve bu süreçte gerekli bir stratejik destek olan teknolojiye ihtiyaç duyan şirketlere soluk aldırmak amacıyla kurulmuştur. Şirketleri ve teknolojik gelişmeleri uzaktan izleyerek, değişim süreçlerinde şirketlerin nelere ihtiyaç duyduğunu gözlemlemiş, bu ihtiyaçlara daha hızlı, daha kaliteli hizmet garantisi ve güvenle cevap vermek için sektöre 28 Aralık 2015 tarihinde adım atmıştır. Sadece Ankara’da değil birçok ilde de faaliyet göstermiştir.

ERY Bilişim Endüstriyel Bilişim Teknolojileri yöntemlerini kullanarak sizleri, çalışanlarınızı ve iş süreçlerinizi bir bütün haline getirmeyi amaçlar. ERY Bilişim, şirketlerin altyapı ihtiyaçlarından, tasarım mühendislik ihtiyaçlarına, bilişim hizmetlerinden, danışmanlık ve iş uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu geniş yelpaze bütünlüğün sağlanması daha erişebilir bilgi kaynağı ve kurumun şeffaflığı için gerekli olan her şeyi içermektedir.

Teknoloji odaklı yapılan iş yerine, iş odaklı teknolojiyi savunur. Teknoloji sadece kullanmak amaçlı değildir, teknoloji size bir artı olarak da dönebilmelidir. Teknolojiyi kullanmak size verim, zaman kazandırırken maliyetlerinizi de düşürebilmelidir, işlerinizi kolaylaştırmalıdır. Tüm bunları ERY Bilişim ve ekibi sizler için düşünüp tartar ve size en uygun uçtan uça anlayışıyla gerekli çözümü sunar.

Sertifikalarımız

CISSP / (ISC)2 Sertifikası

CISA Sertifikası

CISM Sertifikası

PCI QSA Sertifikası

CEH Sertifikası

LPT Sertifikası

TSE Stajyer Sızma Testi Uzmanı Sertifikası

TSE Kayıtlı Sızma Testi Uzmanı Sertifikası

TSE Web Uygulamaları ve Veritabanı Kıdemli Sızma Testi Uzmanı Sertifikası

ITIL v3 Foundation Sertifikası

Bizi Takip Edin

tr_TRTR