HPE Simplivity’nin “Hiper Bütünleşik” alt yapısı ile ihtiyacınız olan tüm çözümler tek bir yerde!

HPE Simplivity’nin “Hiper Bütünleşik” alt yapısı ile ihtiyacınız olan tüm çözümler tek bir yerde!

Simplivity; altyapıyı, gelişmiş veri hizmetlerini ve yapay zeka destekli operasyonları tek bir entegre çözümde birleştirerek operasyonları kolaylaştıran akıllı, hiper bütünleşik bir platformdur.

Simplivity Nasıl Çalışır ?

Sektör lideri bir HCI çözümü olan Simplivity, genel amaçlı iş yükleri çalıştıran işletmeler için karmaşıklığı ve genel giderleri azaltır. “Ödün vermeyen” altyapısı ve gelişmiş veri hizmetleri ölçeklenebilir tek bir yapı bloğunda verimli bir şekilde paketlenerek müşterilerin küçükten başlayıp gerektiği gibi ölçeklenmesine olanak tanır.

Basit yönetim, yerleşik veri koruma, hiper verimlilik ve küresel zekayla tamamlanan Simplivity, yerleşik esneklik, yedekleme ve felaket kurtarma özellikleriyle siloları ortadan kaldırarak BT yığınını basitleştirir ve daraltır.

Bugün piyasadaki en akıllıca ve basit HCI çözümlerinden biri olan Simplivity’nin, veri merkezi cihazlarını 10:1 oranında azalttığı ve %90 kapasiteye ulaștığı kanıtlanmıştır.

Üretim ve yedekleme depolamasında tasarruf sağlar ve geleneksel altyapıya göre toplam sahip olma maliyetini %43 azaltır. HP GreenLake aracılığıyla hizmet olarak sunulur.

Simplivity Garantisi Nedir ?

Hiper bütünleşik teknolojisinin basitliğini, verimliliğini ve gücünü destekleyen bir performans garantisi sunar.

Simplivity ürünleri hakkında daha fazla detaylı bilgi ve işletmenize avantajları için ERY Bilişim Ekibi ile şimdi iletişime geçin.

📞 0312 257 5 379
✅ www.erybilisim.com

#HPESimpliVity #simplivity #HCI #hiperbütünleşik #hpe #erybilişim #erysystem

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ery System (@erysystem)’in paylaştığı bir gönderi

en_USEN