AĞ ÇÖZÜMLERİ

Sunucularınız ve bilgisayarlarınız birbirleri ile uyum içinde bulunmuyorlarsa tüm bu birimler kurumunuz için herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. Günümüzün çalışma koşulları kurumları bilgiye hızla ulaşmaya, ulaşılan bu bilginin ise kurum ve de ortak çalışılmakta olan noktalara en hızlı ve de sağlıklı bir şekilde ulaştırmaya zorlamaktadır. Kurumunuzun ağ alt yapısı sağlıklı çalışmıyor ise bu durum rakiplerinizin arkasında koşmakta olduğunuz manasına gelmektedir.

ERY Bilişim, firmaların mevcut olan ağ yapısını değerlendirmek sureti ile güncel ve gelecekte olabilecek ihtiyaçları tespit edip ağ çözümleri sunmaktadır. En uygun ve de en doğru ürünü konumlandırmak sureti ile wireless network, fiber network, wide area network (WAN), local area network (LAN) çözümleri ile müşterilerine daha verimli çalışma imkanı sunmaktadır.

Local area network (LAN), kurumların aynı bina ya da şirket içerisinde bulunmakta olan bilgisayar, yazıcı, fax gibi çevresel birimler ve sunucuların ihtiyaçlarını verimli bir biçimde karşılamakta olan bir altyapıdır.

ERY Bilişim, sistem entegrasyonunu bir bütün olarak ele almanın daha faydalı olacağını düşünüyor. Sağlıklı çalışmakta ve yönetilmekte olan akıllı bir local area network (LAN) çözümü ile performansı müşterinin beklentilerinin çok üstüne taşımakta ve yaşanılan sıkıntıları da ortadan kaldırmaktadır. Sunucuların, veri depolama ünitelerinden gelmekte olan işlem gücünü ağ üzerinde herhangi bir kayba uğratmaksızın kullanıcılara ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Wide area network (WAN), kurumların farklı coğrafi bölgelerde yer almakta olan şube, mağaza, fabrika, teknik satış, depo gibi ofisleri arasında bulunan haberleşme ihtiyacını karşılamakta olan bir alt yapıdır.

ERY Bilişim, wide area network (WAN) çözümlerini müşteri firmanın alt yapısını incelemek sureti ile iletişim alt yapısının tasarımından, kurulum-devreye alma ve de işletim desteğine dek tüm süreçleri kapsamakta olan bir hizmet sunmaktadır.

Ağ Çözümleri Ekibi

Bizi Takip Edin

tr_TRTR